Akta Dr_Blackpeace
ocena: +4+x
larry.png

Ten foundationball to mój autorski awatar i jednocześnie rzeczywisty wygląd według niektórych osób. Kojarzony bardziej z węglem i Śląskiem niż z Fundacją.

Witajcie. Jestem Dr_Blackpeace, znany popularniej jako Larry. To moja strona autorska, napisana za którymś-tam razem, po iluś-tam podejściach (i iluś-tam piwach). Nie mam pojęcia, co napisać na sam wstęp, więc przybliżę ogólnikowo swoją postać.

Jestem byłym administratorem Polskiej Filii Fundacji SCP. Niegdyś pisarzem czynnym, posiadającym cały czas nowe (niekoniecznie dobre) pomysły na prace; obecnie znacznie zwolniłem tempo do kilku prac rocznie (co dawniej było normą miesięczną). Jak zauważyłem, fabularnie najlepiej wychodzą mi raporty dotyczące anomalnych lokacji, a one same są dla mnie ulubioną ''kategorią'' SCP. Jak sam twierdzę, w dziwnych miejscach i wymiarach drzemie nieskończony potencjał, a tylko od pisarza zależy, jak tajemniczy i interesujący on będzie.

Do innych ulubionych rzeczy na Wiki należy chorobliwe przepisywanie własnych prac, bez względu na ocenę. :P

Prywatnie nałogowy gracz World of Tanks (tu wstaw mema ''Larry: dzisiaj zrobię coś produktywnego! <poniżej złowrogo uśmiechnięty kot Tom wchodzący do pokoju, podpisany ''World of Tanks''>''), miłośnik zjawisk paranormalnych, opuszczonych i dziwnych miejsc, i ogólnie wszystkiego co mroczne. Poza tym alkoholik i nierób Oprócz tego miłośnik konkretnych napojów procentowych i osoba próbująca być kablem elektrykiem.

Jeżeli jesteście bardziej ciekawi mojej osoby, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ''Moją Małą, Osobistą Kroniką'' zawartą poniżej. Znajdziecie tam informacje odnośnie mojej historii na Wiki, z porządkiem niemal chronologicznym (może coś gdzieś poprzestawiałem, ale to nieznacznie).Moja twórczość

Biuro (sandbox) Dr_Blackpeace — główny sandbox i podstawowe miejsce pracy.

Biuro (sandbox) Dr_Blackpeace II — drugi sandbox, przeznaczony dla rzeczy technicznych i prac, których umieszczenie w głównym sandboxie spowodowałoby kolidowanie z kodem itd.

Raporty SCP-PL

Polska oryginalność!

Info: Dla estetyki i własnej wygody zalecam zamykanie jednego zawiniątka przed przejściem do kolejnego.

Raporty SCP-PL-J

Żarty się skończyły? To dopiero początek!

Raporty SCP-PL-EX

Było, minęło…

Prace kolaboracyjne

Info: Wszystkie prace znajdujące się poniżej zostały napisane przeze mnie/z moją pomocą, lecz ich autorem oryginalnym jest inny użytkownik. Zazwyczaj są to przepisania samego oryginału.


Opowieści

Opowieści nie są moją najmocniejszą stroną, gdyż preferuję twórczość pod postacią raportów SCP. Ale to nie znaczy, że nie napisałem ich kilka. :P

Ostatni dzień października — utworzone 7 listopada 2015

Chroniona Strefa 63 — utworzone 31 sierpnia 2016

Przeżyłem terminację — utworzone 26 października 2016

Co przyjdzie potem... — utworzone 23 grudnia 2018, opublikowane 31 grudnia 2018

Lista Grzybów Anomalnych — utworzone 26 czerwca 2019


Wysypisko

Docierając na sam koniec mojej strony autorskiej, postanowiłem przeznaczyć to miejsce na cmentarz dla wszystkich moich niewypałów, oddając im tym samym hołd jako rzeczy należące i zapisujące się w mojej historii. Nikt nie jest idealny, a te prace są tego przykładem. Z racji tego, że ich numery umknęły mi w pamięci, przybliżę jedynie nazwę i streszczenie, o czym była dana praca.

Raporty

Słoneczne Kryształy — pierwszy raport, żółte kryształy zmieniające postać w anty grawitacyjną, świecącą ciecz.

Dom pani Rastawickiej — drzwi prowadzące do innego wymiaru — XIX wiecznego domostwa pełnego manekinów krawieckich. Żywych. Pozwano mnie o plagiat ''Efektu Domina'', zatem dla spokoju usunąłem.

Żałobna marionetka — pajacyk-voodoo, sprawiający, że bawiąc się nim nieświadomie wykonujesz ruchy przypominające ruchy ciała ofiar wypadków. Najbliższa Ci osoba umierała w ten sposób.

Hobby nekromanty — kościany ksylofon ożywiający zwłoki, sterując nimi przez melodie-komendy.

Mechaniczne Oko — kamera w kształcie ludzkiej gałki ocznej, pozwalająca na rejestrowanie obrazu w każdej długości fali plus tryby specjalne (negatyw, widzenie duchów).

Pan Fajka — skip który przespał na sandboxie przejście w nowe standardy. Obraz wywołujący paranoję i koszmary senne z postacią z obrazu w roli głównej (kanciasta drewniana kukła mężczyzny w garniaku i fajką).

Piorunochron — pojedynczy piorunochron gdzieś w górach tworzący humanoidy z plazmy.

Anomalna cząstka elementarna — szybki skip na szybki mini konkurs — Fundacja odkryła i przebadała bozon Higgsa.

Kominy Fabryczne — trzy przemysłowe kominy-duchy zmuszające ludzi do odbudowy Fabryki.

Wystrzałowy kaktus — kaktus wystrzeliwujący kolce, który po wbiciu się w ciało wstrzykiwały substancję powodującą powstanie narośli z nasionami kaktusa, które po czasie wystrzeliwały z niej.

Pacjent — raport na konkurs do którego się nawet nie przyznaję (dziad pedofil)

Fletnia Pana — fletnia, która po zamknięciu w pomieszczeniu sama gra, dodatkowo po otwarciu drzwi powietrze jest chłodne, świeże, czuć zapach palonego ogniska. Podjąłem się nieudanej próby przepisania, zatem niech spoczywa w pokoju.

Piewca — a w sumie sam nie pamiętam o czym to było, ale miało być jako reakcja in joke.

On — przekiszony raport, który wrzuciłem tylko po to, żeby już nie kisł, po kilku przeróbkach. Po prostu jest coś, co sprawia, że w biały dzień zaczynasz dostrzegać kolesia w garniaku i masce zamiast jakiejś osoby, a po ponownym zerknięciu kolesia już nie ma, pojawia się w innym miejscu.

Fotoradar — Fotoradar, który pobiera sobie opłatę w wysokości ludzkich narządów.

Obiekt przechowywany — pierwsza próba podbicia listy 001. W skrócie: Obiekt przechowywany jest przechowywany, musi być przechowywany, bo gdyby nie był przechowywany, przestałby być przechowywany i nie byłby już obiektem przechowywanym.

Opowieści

Poranna kawa — opowiadanie joke o poranku w pracy doktora B, który biedny nie miał jak się napić kawy. Począwszy od potrącenia przez zwiewającego klasę D po wypicie kubka trawy z SCP-294.

Trudne początki trudnej misji — wstęp do porzuconego projektu. W czasie wojny Polska Filia miała uciec do podziemi, a pod koniec konfliktu placówki zostały porzucone lub zniszczone. Odpowiedni ludzie mieli by na nowo odzyskać obiekty, które się tam znajdowały. Raporty je opisujące widziałem jako SCP-PL-XXX-PRA.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported