Akta Wanna Amigo
ocena: +19+x

Administracyjna stacja robocza

Brodzik2.png

A co Ty tu robisz zamiast pisać skipy?

To strona autorska wanna-amigowanna-amigo. Znajdziesz tutaj listę moich prac, wraz z kilkoma słowami o nich. Strona ta jest napisana spoza uniwersum, i służy jedynie jako miejsce zbiorcze moich artykułów.

Kilka słów o mnie: swoją karierę na SCP rozpocząłem dawno temu, jeszcze w technikum. Moje początki były trudne, ciężko mi było wgryźć się na poważnie w uniwersum, ale w końcu mi się to udało. Nie jestem najlepszym pisarzem, specjalizuję się raczej w wymyślaniu fabuły, niźli przelewaniu jej na papier. Moje poglądy na tematy wszelakie są dosyć dziwne i nietypowe, jednak jestem otwarty o nich rozmawiać. Mam również dziwne przyzwyczajenia. Szczególnie podobają mi się rzeczy wywołujące emocje: śmieszne, straszne czy smutne. Preferuję te ostatnie. Jestem również administratorem, zajmuję się kilkoma serwisami SCP spoza wiki, i zająłem pierwsze miejsce w Światowych Mistrzostwach Pisarzy SCP w Gryzieniu. Lubię też wąchać ludzi i jeść bułki z gyrosem z biedronki. Ogólnie lubię jeść dziwne rzeczy. Wspominałem już, że jestem dziwny?

Poniżej znajduje się okropnie rozległa (jak na taką ilość treści) lista moich prac. Możesz rozwinąć "Notatki autora", aby przeczytać, co myślę o swoich własnych pracach. Na samym dole znajdziesz zaś moje opinie dotyczące rzeczy przeze mnie stworzonych, które nie są artykułami: postacie, grupy i podobne.


Brodzik1.jpg

Agent Brodzik twierdzi "Dobra robota"

Raporty

SCP-PL-005 - Ciśnieniowa muszla klozetowa

SCP-PL-028 - Nocny upiór

SCP-PL-095 - Słodkich snów

SCP-PL-119 Gdzie trafiają alkoholicy?

SCP-PL-185 Rozmowna trawa


Opowieści

Znudzenie

PUF

Rzeczywistość

14:27

Klon

Rycerz

Wiatr

Pamięć

Przyjaciel

Fortepian

Turystycyzm

Ubikaz

Prawda

Spóźnienie

Projekt "Paricia"

Król


-

Seria "Dekalog Bohatera"

Jest to moja pierwsza seria, która, paradoksalnie, nie miała być serią, a jednak powstała. Opowiadam w niej o super bohaterze Fundacji, walczącym ze złem świata. Satyra męskości, bohaterstwa i podobnych. Przedstawienie typowej wizji Fundacji i jej stereotypowego obrazu w krzywym, prześmiewczym (wręcz może i szydzącym) świetle.

Dominacja

Improwizacja

Wierność


Obiekty Joke

SCP-PL-124-J Hojny intruz


Eseje

Pisanie Procedur

Podstawy

Sprawozdanie


Pozostałe

Chciałbym też tutaj przedstawić moje poglądy na temat moich dzieł, które mogły nie znaleźć swojego miejsca powyżej.

SCP-WPL-827 Maska Meduzy


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported