Super Fajna Strona Autorska Dravena
ocena: +13+x

Witam serdecznie na mojej stronie autorskiej

Nie mogłem sobie pozwolić na mniejszą ilość kampu niż na tej bibliotecznej, sorry


Słówko o mnie:

Jestem Drejwen i co jakiś czas mój mózg postanawia zacząć coś odpierdalać, przez co wychodzą takie rzeczy, jak te wymienione poniżej. Ludzie się ze mnie śmieją, że jestem wampirem, ale myślę, że jestem raczej niegroźny :P Jestem też jednym z przedstawicieli tej okropnej ideologii RPG RGB LPG 5G LGBT i niecnie rozsiewam ją w Polskiej Filii.

Co ja tu w ogóle robię?

O SCP wiedziałem już w gimnazjum, ale na szczęście umiałem ocenić swoje możliwości pisarskie i nic nie zcoldpostowałem. Potem mi jakoś przeszło, a potem nagle przed świętami w 2020 dostałem jakiegoś zwarcia czy innej fluktuacji chemikaliów w mózgu i nagle uświadomiłem sobie, że z jakiegoś powodu od trzech godzin siedzę po kolana w hubie LaRue Macabre. No i jakoś tak to się dalej toczy.


Moje prace

SCP

Opowieści

Więcej moich opowiadań znajdziecie w Bibliotece Wędrowca.

Tłumaczenia

Inne

Na razie chyba nic :thonk:


Osiągnięcia

haha shiny badge go brr

tsf.png mww.png pbs.png dado.png lgbt.pngUżyty na tej stronie motyw to Halloween Theme autorstwa NewyRoseNewyRose, Uncle NicoliniUncle Nicolini oraz CroquemboucheCroquembouche, z nagłówkiem zamienionym na złożony przeze mnie z Black Outline Transgender Pride Logo autorstwa WoedenazWoedenaz oraz darmowej czcionki Poppins.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported