SCP-PL-005-D

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-005

Klasa podmiotu: Euclid Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt należy przechowywać w pomieszczeniu 3x3x3 m. Wewnętrzne ściany i sufit powinny zostać pokryte blachą ze stali nierdzewnej, oprócz podłogi wykonanej z metalu bez domieszki żelaza. Ściany oraz drzwi powinny być wykonane z materiału dźwiękoszczelnego (eksperymenty na obiekcie mogą być wykonywane tylko w pomieszczeniach dźwiękoszczelnych) . W promieniu 30 m od pomieszczenia nie powinna znajdować się woda. Pomieszczenia pilnuje stale 4 strażników, którzy mają obowiązek wylegitymować i przeszukać każdą osobę wchodzącą do pomieszczenia z obiektem pod kątem posiadania jakichkolwiek ilości wody oraz przedmiotów żelaznych. Do udzielenia dostępu konieczna jest pisemna zgoda administratora O5. Dostęp do obiektu po incydencie jest zakazany bez względu na poziom i staż pracownika – każdy próbujący uzyskać do niego dostęp ma zostać zlikwidowany na miejscu! ~ Aministrator O5-█

Opis: Obiekt jest humanoidem przypominającym zdeformowane dziecko. Jego ciało, oprócz twarzy, pokrywają liczne blizny i █████ różnej głębokości. Obiekt posiada świadomość i jest na tyle inteligentny, aby nie atakować, jeśli wie, że atak nie ma szans na powodzenie. Atakuje jedynie sprowokowany, jednak nie trudno go sprowokować. Obiekt jest wrogi wobec każdego człowieka trzymającego w rękach coś żelaznego (lub wykonanego ze stopu żelaza), a także posiadającego wodę.

Uwaga: Po serii eksperymentów na obiekcie, atakuje on wszystkich ludzi bez wyjątku. Robi to jednak zupełnie cicho, przez co po incydencie SCP-PL-005-1 przeżycie ataku było niemal niemożliwe – szczegóły w dodatku.

W kontakcie z wodą ochlapana nią część ciała podmiotu pokrywa się substancją przypominającą krew, on sam zaczyna zaś przeraźliwie wrzeszczeć (natężenie dźwięku wynosi dokładnie ███ dB, częstotliwość – █████Hz). Jest to prawdopodobnie przejaw jego agresji, gdyż po śmierci osoby, która go ochlapała, wrzask natychmiast ustaje. Natężenie jest dość duże, by krew zaczęła [USUNIĘTO], a mózg ██████████.

W przypadku kontaktu z żelazem z ciała tryska toksyczna substancja przypominająca krew, a podmiot wrzeszczy z taką samą częstotliwością i z natężeniem 150 dB. Atakuje on jednak rękami i nogami kopiąc i rozrywając ██████ powodując rozległe ████████. Śmierć jest szybka i niemal bezbolesna, natomiast krew w kontakcie z podmiotem powoduje przyspieszenie regeneracji jego ciała.

Eksperymenty:

Eksperyment SCP-PL-005-E-01:

Prowadzący: Dr ██████

Tester: D-█████

Cel eksperymentu: Sprawdzenie, po jakim czasie obiekt zregeneruje swoją skórę po całkowitym oblaniu go wodą.

Przebieg: Pracownik D-█████ oblał podmiot wodą z wiadra o pojemności 10l, obiekt zaczął wrzeszczeć co spowodowało u pracownika D-█████ [USUNIĘTO], a u dra █████ -częściową głuchotę.

Wynik: Skóra podmiotu pokryła się czerwoną substancją, lecz zregenerowała się po upływie ██h i ██ min.

Eksperyment SCP-PL-005-E-02

Prowadzący: Dr █████-█████

Tester: D-█████

Cel eksperymentu: Sprawdzenie, czy podmiot można uszkodzić kulą z pistoletu.

Przebieg: Pracownik D-█████ wymierzył w kierunku podmiotu pistolet model [ZMIENIONO] – przepisową broń ochrony – załadowany trzema kulami 9x19 Para JHP trzy strzały. Wszystkie kule przeleciały przez ciało podmiotu nie robiąc na nim wrażenia i trafiły w ścianę za nim. Ostatnia z nich rykoszetem trafiła strzelca w ██████, co niemalże spowodowało jego śmierć.

Wniosek: Podmiot jest niewrażliwy na kule wystrzelone z pistoletu.

Eksperyment SCP-PL-005-E-03

Prowadzący: Dr █████-█████

Tester: D-█████

Cel eksperymentu: Sprawdzenie jakiej wielkości obiekt z żelaza wywołuje reakcję podmiotu.

Przebieg: Pracownik D-█████ zbliżył się do podmiotu na odległość wyciągniętej ręki i dotknął go główką szpilki. Z ciała podmiotu w miejscu dotknięcia trysnęła czerwona substancja, zaś podmiot [USUNIĘTO].

Wniosek: Podmiot reaguje prawdopodobnie kontakt z żelaznymi obiektami każdej wielkości.

Eksperyment SCP-PL-005-E-04

Prowadzący: Dr █████-█████

Tester: D-█████

Cel eksperymentu: Sprawdzenie zdolności regeneracji ciała podmiotu po odcięciu mu kończyny.

Przebieg: [ZMIENIONO]

Wnioski: [ZMIENIONO]

Dodatek 1: Incydent SCP-PL-005-I-01

Tuż po eksperymencie SCP-PL-005-E-04 okazało się, że drzwi prowadzące na korytarz są otwarte. Podmiot wydostał się zabijając ochronę i doktora █████-█████. Następnie podmiot przemieszczał się po obiekcie zabijając wszystkich napotkanych pracowników. Pięciu z nich zakradło się do obiektu od tyłu i skrępowało go swoim paskami od spodni, co jeden z nich przypłacił życiem. Wszyscy zostali uhonorowani Orderami Odwagi Fundacji. Podmiot został siłą przetransportowany do pomieszczenia, w którym normalnie przebywa i zamknięty. Kończyna odcięta podczas eksperymentu przyłączyła się nagle do jego ciała. Zginęło 16 pracowników oraz ██ ochroniarzy, ich pełna lista: [USUNIĘTO]

Likwidacja

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported