Widzę tu dwa podstawowe błędy. Pierwszy z nich to brak ważnych fragmentów kodu raportu np. modułu oceny, brakujące fragmenty kodu znajdziesz tu: http://scp-wiki.net.pl/jak-napisac-scp. Drugim z nich jest numer raportu, otóż polska lista operuje na numerach do 199, dlatego polecam przejrzeć listę i tam znaleźć wolną pozycję.
Mam wrażenie, że praca jest napisana stylem potocznym, a w raporcie powinno się wzorować na stylu naukowym. Głównymi cechami tego stylu jest brak kolokwializmów, przewaga zdań złożonych nad prostymi oraz stosowanie terminologii naukowej, ale z tym radzę nie przesadzać, bo przeciętny czytelniki nie posiada wiedzy na poziomie magisterskim z każdego tematu.
Polecałbym też zająć się problemem powtórzeń, w czynnościach ciągle powtarzasz "SCP-PL-303", gdzie powinieneś pomyśleć o zastosowaniu zwrotów takich jak "obiekt", "podmiot", "instancja" czy "anomalia". W drugim akapicie opisu cztery zdania pod rząd zaczynają się słowem "może".
Czynności przechowawcze są krótkie i skreślona część nie ma sensu. Nie ma obiektu, który nie wymaga przechowywania, jeśli obiekt nic nie robi, a z jakiegoś powodu jest anomalią to wkładasz go do pudła i to już jest jakiś rodzaj przechowywania. Nie sądzę, by Fundacja pozwoliła jakiemuś członkowi personelu od tak korzystać z obiektu, bez żadnej regulacji czy ważnego powodu.
Opis jest bardzo nieprecyzyjny. Opis samego przedmiotu jakim jest obiekt to jedno zdanie, żadnych informacji o wielkości, materiale czy producencie. Powinieneś się nad tym zastanowić. Dodatek nic nie wnosi do raportu, nie widzę celu jego istnienia.
Jednym z największych problemów raportu jest brak historii. Jedyne co przedstawia twoja praca to jakaś dziwna rzecz, a w raporcie chodzi o pokazanie historii po przez obiekt, nie o samą anomalię. Nie masz żadnych informacji o pozyskaniu, a to dobre miejsce na dodanie jakiejś fabuły.
Polecam przeczytać raporty innych użytkowników oraz poradniki do pisania SCP. Jeśli chcesz się skupiać na akcesoriach odzieżowych to polecam pracę z tagiem "odzież".