Ostatnie posty
Z kategorii:
strona 1123...następna »
Atrybucja przez Boro610Boro610, 18 Jul 2019 15:43

Przed dialogiem dało się pracę czytać, chociaż jak na moje gusta to za wiele wykrzyknień, ale potem nie mam pojęcia co się dzieje w pracy, wszystko dzieje się zbyt szybko. Postaci brzmią sztucznie, a wszystko zakończyło się słabym zwrotem akcji. Aktualnie praca kojarzy mi się z typową opowieścią napisaną na lekcję języka polskiego, na temat czyichś ostatnich wakacji, żeby to naprawić trzeba przede wszystkim zastanowić się nad fabułą oraz dodać więcej opisów.

Dodatkowe pytanie: Dlaczego nazwa jest po angielsku?

Re: Opowiadanie-"petrified forest" przez WhiterPLWhiterPL, 18 Jul 2019 09:12
Atrybucja przez Boro610Boro610, 18 Jul 2019 09:09
Re: Telefon
WhiterPLWhiterPL 18 Jul 2019 08:56
w dyskusji Pisanie / Szkice i krytyka » Telefon

Trochę późno to piszę, ale lepiej późno niż wcale - jeśli wrzucasz coś na sandboksa to przy krytyce podlinkuj go jeszcze, nikt nie ma czasu żeby przeglądać wszystkie strony (a jest ich więcej, niż mniej od czasu kiedy ostatnio zaglądałem w indeks)

Re: Telefon przez WhiterPLWhiterPL, 18 Jul 2019 08:56
WhiterPLWhiterPL 18 Jul 2019 06:28
w dyskusji Dyskusje stron / Dyskusje stron » SCP-PL-155

Przede wszystkim strona nie jest miejscem na szkice, jeśli chcesz dać ludziom pracę do krytyki to przed publikacją wrzuć ja na sandboxa: http://scpsandbox-pl.wikidot.com/main

Co do samej pracy jest kilka rzeczy, które mnie denerwuje, jak chociażby wykreślenie całych SCP, żeby potem napisać to samo, ale z zmienionym aktualnym położeniem. SCP są miejscem na to jak powinno się obchodzić z obiektem, żeby było bezpiecznie, a tutaj nie ma nawet słowa żeby nie wchodzić na jakieś kanały.
Poza tym aktualnie obiekt jest nudną wersją tego telewizora z R&M, niepotrzebnie dorabiasz testy do informacji, które można przekazać w jednym zdaniu opisu, jak na przykład ilość języków.
Na koniec po prostu zwracam uwagę na formatowanie, po prostu widząc niechlujnie sformatowaną pracę nie chce się jej czytać.

przez WhiterPLWhiterPL, 18 Jul 2019 06:28

Ze względu na niską ocenę raportu, poddaję tę pracę procesowi usunięcia.
Strona zostanie usunięta po upłynięciu 24 godzin:

Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie, propozycje bądź uwagi odnośnie tej pracy, proszę o wysłanie wiadomości do członka PA lub odpisanie na ten komentarz

Post Moderacyjny przez PrePreEarlyAccessPrePreEarlyAccess, 17 Jul 2019 19:53

Ze względu na niską ocenę raportu, poddaję tę pracę procesowi usunięcia.
Strona zostanie usunięta po upłynięciu 24 godzin:

Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie, propozycje bądź uwagi odnośnie tej pracy, proszę o wysłanie wiadomości do członka PA lub odpisanie na ten komentarz

Post Moderacyjny przez PrePreEarlyAccessPrePreEarlyAccess, 17 Jul 2019 19:53

Link do źródła: https://www.flickr.com/photos/nojhan/3015421321/in/photostream/
Nazwa: Mildew mycelium IMG_0144
Licencja: CC BY-SA 2.0
Autor: Noj Han

Atrybucja przez Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace, 17 Jul 2019 14:16
wanna-amigowanna-amigo 16 Jul 2019 15:25
w dyskusji Dyskusje stron / Dyskusje stron » SCP-PL-155

Nie tak działa ani klimat tego uniwersum, ani Fundacja. Minus, następnym razem skorzystaj z poradników, pomocy na forum i discordzie i poczytaj prace innych przed wkładem własnym.

przez wanna-amigowanna-amigo, 16 Jul 2019 15:25

Cytując użytkownika angielskiej Filii, Vezaz'a "Przestań myśleć o "rodzaju obiektu" czy "rodzaju kreatury", a zamiast tego zacznij myśleć o historii którą chcesz opowiedzieć. Spójrz na te chwile Twojego codziennego dnia, które powodują że się zatrzymujesz, czujesz się nieswojo, czy zamyślasz się nad nimi. Następnie spróbuj wywołać w czytelniku to samo uczucie.

Sama praca nie spełnia minimalnych standardów języka Polskiego, a co dopiero tej witryny. Bardzo proszę, przeczytaj poradniki: http://scp-wiki.net.pl/poradniki, znajdują się tam cenne informację odnośnie kontrybucji na stronie.

Wspominam o poradnikach, gdyż szczerze i nie obrażając Twojej osoby mówiąc, uważam że poradniki będą w stanie o wiele bardziej Ci pomóc niż moja dogłębna krytyka: poprawianie pojedynczych zdań jest bezcelowe, gdy szkic wymaga przepisania. Nie malujemy ścian które mają być wyburzone, prawda?

Bardzo proszę, przeczytaj poradniki i korzystaj z sandboxa: dzięki temu Twoje prace będą o wiele lepszej jakości, a Ty pokażesz, że szanujesz nasz czas, witrynę i społeczność. No i zajrzyj na chat discorda, tam nas znajdziesz i tam możemy porozmawiać i doradzić.

Jeśli potrzebujesz się zorientować w uniwersum, w pierwszym poście tej dyskusji (klik) znajdziesz listę raportów i opowieści, które pozwolą szybko Ci się "wgryźć".

Co do samego pomysłu, poniżej w spojlerze znajduje się moja porada odnośnie pisania prac SCP.

Na zakończenie podrzucę Ci kilka linków z mogącymi pomóc artykułami:
http://scp-wiki.net.pl/podstawy Podstawowe informacje odnośnie użytkowania witryny, napisane luźnym i przyjemnym językiem.
http://scp-wiki.net.pl/dla-nowicjuszy Podstawowe informacje, każdy tu zaczynał, i wielu (w tym ja!) wraca
http://scp-wiki.net.pl/faq Odpowiada na wiele podstawowych pytań
http://scp-wiki.net.pl/jak-napisac-scp Opisuje podstawy napisania swojej włąsnej pracy i na co należy przy tym zwracać uwagę
http://scp-wiki.net.pl/ostatnio-stworzone lista ostatnio stworznych prac: idealna aby się zorientować, co jak jest odbierane. Zwróć uwagę na wysoko oceniane prace, i te nisko: przemyśl, dlaczego tak jest
http://scp-wiki.net.pl/najwyzej-ocenione Najwyżej oceniane prace pokazują, co nam się wyjątkowo podoba. Zajrzyj w ich dyskusje, zobacz, dlaczego tak jest
http://scp-wiki.net.pl/forum:recent-posts Nasze ostatnie posty pokażą Ci, jak wygląda społeczność, o czym rozmawia, co jej się podoba a co nie

Re: SCP-PL-296 Zielony Szlam przez wanna-amigowanna-amigo, 16 Jul 2019 11:01

Hej nie wiem czy to istotne ale postanowiłem zmieničidentyfikator podmiotu na 181 :)

Re: SCP-PL-296 Zielony Szlam przez Dr CywartDr Cywart, 16 Jul 2019 10:08
SCP-PL-296 Zielony Szlam przez Dr CywartDr Cywart, 16 Jul 2019 09:54
Atrybucja przez Boro610Boro610, 14 Jul 2019 17:38
SCP-238
HennrykHennryk 13 Jul 2019 21:01
w dyskusji Pisanie / Tłumaczenie » SCP-238

Oryginał: http://www.scp-wiki.net/scp-238
Przekład: http://scpsandbox-pl.wikidot.com/hennryk (druga zakładka)

SCP-238 przez HennrykHennryk, 13 Jul 2019 21:01
strona 1123...następna »
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported