Ostatnie posty
Z kategorii:
strona 1123...następna »

Policzkiem!
Skoro przeczytałeś wszystkie poradniki, nie będę Cię nimi zadręczał, nie ma to sensu :>
Będe wyczekiwał twojego dzieła :D

Re: Czołem! przez ArcydziegielArcydziegiel, 27 Mar 2017 22:06

Witam. pierwszy raz o fundacji dowiedziałem się od kolegi, który opowiedział mi o SCP-173. Na polskiej stronie o scp wylądowałem ok. roku po wysłuchaniu mojego pierwszego scp, raz na jakiś czas przeczytałem jakiś raport. Teraz jestem na tej stronie praktycznie codziennie, przeczytałem wszystkie poradniki a na sandbox'ie powstaje mój pierwszy raport. Pozdrawiam i życzę miłego dnia/nocy :)

Czołem! przez szymuss2205szymuss2205, 27 Mar 2017 21:32

Dzięki za podjęcie wyzwania Futurity! Otóż 5 sezon Jacka jest o wiele poważniejszy i mroczniejszy niż poprzednie, co faktycznie daje w połączeniu z SCP ciężki klimat. Liczę jednak, że Ci się powiedzie. Powodzenia!

Re: Opowiadanie - KND przez ZeroStriderZeroStrider, 27 Mar 2017 19:59

Dziękuję wszystkim za opinie, tyle aprobacji i cieszę się, że opowiadanie się wam podobało. :)

Postaram się wyłapać wszystkie błędy i jeśli do jutra wieczór nie pojawią się żadne poważne uwagi, opublikuję dzieło.


Co do prośby ZeroStridera. Mówisz, że to trudne napisać o Samuraju Jacku i masz racje jednocześnie jej nie mając.

Jacka i jego świat łatwo wcisnąć w realia Fundacji - toż to nic innego jak anomalna planeta, pełna anomalii, rządzona przez anomalię. Idealna pożywka dla Fundacji.

Ciężko jest za to wymyślić do tego dobrą historię. W KND pomagał fakt, że oryginał był średnio poważny i dawał świetny kontrast do powagi Fundacji co dawało razem doskonałą mieszankę.

Tymczasem Jack był poważny z tego co pamiętam (mówię był bo nie wiem jak jest teraz. Dotarły do mnie za to lamenty internetu, że CN niszczy stare kreskówki, a najczęściej słyszałem hasło "młodzi tytani akcja"). Poważna kreskówka i powaga Fundacji mogą więc dać ciężki klimat, inny od tego w prezentowym teraz przeze mnie opowiadaniu.

Ale to wcale nie znaczy, że będzie on zły. Jednak znacznie ciężej będzie go wykonać.

Cóż, myślałem nad tym i mam w głowie pewien zarys historii. Jednak o ile między wymyślaniem KND, a wrzuceniem go do oceny minęły 2 dni, to tutaj zajmie mi to z pewnością dłużej.

Jednak liczę, że sprostam Twoim oczekiwaniom. :)

Re: Opowiadanie - KND przez FuturityFuturity, 27 Mar 2017 19:49

(R) SCP-PL-136 — Pistolet G. — Gr0nGr0n — niska ocena

Re: Dziennik usunięć I przez Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace, 27 Mar 2017 19:04

Odejdź na chwilę do klopika, jeb spam :D

Wszystko jest dobre, przejrzę sobie te prace i poogarniam.

Moja osobista propozycja to Młodzieniec, to jest po prostu imo zbyt dobre plus grafika na koniec ze mną z Larrym nakręca emocje.

Re: Straszne-historie.pl przez Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace, 27 Mar 2017 19:02

hej kolego, tak tylko przypomnę

Raportów z góry mówię że nie wrzucamy bez względu na to jakie by były dobre


Squelch, kraaaaa!

Re: Straszne-historie.pl przez PanKrukPanKruk, 27 Mar 2017 18:10

Będziemy tam wrzucać tylko opowieści, bez raportów (przez specyficzny kod Wikidota).

Re: Straszne-historie.pl przez ZeroStriderZeroStrider, 27 Mar 2017 18:09

Ostatnio czytałem Przeżyłem terminację, myślę że nawet bez znajomości tego czym jest Fundacja można się nieźle wkręcić. Osobiście jak czytałem to bardzo interesowała mnie opowieść no i nie nudziła. Dla mnie opowiadanie warte polecenia.

Re: Straszne-historie.pl przez PetrylPetryl, 27 Mar 2017 18:04

Według mnie powinien tam się pojawić "przedstawiciel" SCP, czyli SCP-173. Myślę, że polskie też są bardzo dobre, więc mamy duże pole do popisu. Trzeba by było pomyśleć na właśnie ten temat wspólnie.

Re: Straszne-historie.pl przez RikushiteRikushite, 27 Mar 2017 18:02

A może B&W? Moim zdaniem też się nadaje. Takie trochę SCP w pigułce.


Squelch, kraaaaa!

Re: Straszne-historie.pl przez PanKrukPanKruk, 27 Mar 2017 17:53

Myślę, że PUF mogłoby się nadać. Sądze, że podjudza ciekawość czytelnika, bo wkońcu "o co tu chodzi?". Mnie osobiście zaciekawiła bardzo, z tego też powodu zacząłem doszukiwać się głębszego sensu.
A jeśli coś strasznego to proponuje "Przeżyłem terminacje"

Re: Straszne-historie.pl przez FidozeFidoze, 27 Mar 2017 17:51

Proponuję na pewno Revised Entry. To opowieść będąca niejako raportem o SCP-173, formatowanie tu się nie zepsuje bo nie ma Wikikodu, a to może być dla kogoś SCP Entry Level, może ściągnąć do nas ludzi.

EDIT: Jednak są wykreślone nazwiska naukowców, ale to raczej nie jest wielki problem. Są generatory przekreślonego tekstu.

Re: Straszne-historie.pl przez ZeroStriderZeroStrider, 27 Mar 2017 17:46

Nawiązałem pozytywny kontakt ze stroną Straszne-historie.pl odnośnie sprzymierzenia obydwu stron. Więc w odpowiedzi napisali mi, że w ramach współpracy mamy przygotować coś na kształt galerii gdzie 1 slajd opisywałby czym jest Fundacja i o co z tym chodzi, a pozostałe 15-20 (tak, aż tyle mamy pola do popisu) przeznaczone na opowieści. Dodatkowo dodadzą nas do stron polecanych.

Jaka jest nasza rola?

Musimy wybrać 20 opowieści zarówno naszych jak i przetłumaczonych, o takiej treści gdzie randomowy czytelnik mógł skapować o co chodzi. Raportów z góry mówię że nie wrzucamy bez względu na to jakie by były dobre. Widziałem nieudane próby wrzucenia ich tam, wygląda to okropnie a bez zastosowania kodu Wikidotu okropne abominacje wychodzą.

Gdy wybierzemy już nasze dzieła, utworzymy tam galerię i będziemy cieszyć się z sukcesu.

Dodatkowo utworzymy nową pozycję dla stron zaprzyjaźnionych gdzie SH byłaby umieszczona. Ale to już zadanie administracji.

Więc, do dzieła, czekam na propozycje!

Straszne-historie.pl przez Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace, 27 Mar 2017 17:43

Zapomniałem o niej, damn it. A co do Ciebie FuturityFuturity, jak już nawiązujesz do kreskówek z CN, jeśli uda Ci się w jakiś sposób1 wrzucić do uniwersum Fundacji Samuraja Jacka2 to Cię ozłocę normalnie. Clyde mnie uprzedził, ale masz drugą - aprobacja czytelnicza.

Re: Aprobacja administracyjna przez ZeroStriderZeroStrider, 27 Mar 2017 16:31

Kolejna partia poprawek zgodnie z otrzymanymi zastrzeżeniami ;) Starałem się jak mogłem, by dostosować się do przynajmniej większości zarzucanych mi błędów. Na niektóre też postaram się dość ogólnie odpowiedzieć. Log X Incydent 148-1 posiada tak wiele kwadratów ze względu na utajnione dane personelu biorącego udział w akcji do czasu zakończenia operacji: Kaganiec. Operacja: Kaganiec zostanie przeze mnie opisana w opowieści, którą z pewnością napiszę o ile mój SCP-148 przyjmie się wystarczająco pozytywnie i zostanie zaakceptowany. Dziękuje za rady, szczególnie wannie (czy ten nick się odmienia ;)?), mam nadzieję że udało mi się opisać raport w sposób precyzyjniejszy oraz nieco jaśniej nakreśliłem cele obiektu. W razie błędów proszę o rady szczególnie szczegółowe. Link na pierwszej stronie.

Za mało rasistowskich tekstów, szewskiej mowy i podłego szczerzenia zębów. I jakoś podejrzanie szanuje "Ojca" Wojciecha, on per "ty" nawet do rady nadzorczej ale co ja tam wiem oWo. Ogólnie patrząc, jest całkiem Ok. Mówiąc o tym, na co kazałeś zwrócić szczególną uwagę: Jest świetnie. Diabeł (he he) tkwi w małych, na pozór prostych do przeoczenia detalach. Ot, wypychanie ludzi z wind, jakże mogłem się nie uśmiechnąć oWo?

Co do reszty (ech, wiem, mam problem z ustalaniem priorytetów) również nie mam zastrzeżeń. Czyta się szybko, miło i przyjemnie, postacie są dobrze odzwierciedlone (choć tu mogę się mylić, bo KND oglądałem dość dawno), uwielbiam sposób, w jaki połączyłeś beztroską kreskówkowość z logiczną nauką oraz Fundacyjną technologią i w sumie tylko do paru spraw związanych z formatem można się przyczepić, ale tym zajmą się już PA. No i ten skrót na końcu (wannowy bodajże oWo?)… arcydzieło!

Cóż, tytuł tej wypowiedzi najlepiej chyba oddaje moją opinię -Wo.

Aprobacja czytelnicza przez Fs-iorFs-ior, 27 Mar 2017 16:24

KND to jedna z moich ulubionych kreskówek, j***ć CN za to że nie emitują tego od dawna. Mi się podoba, aprobację administracyjną Ci dam bo sądzę że ZeroStrider ktoś da Ci czytelniczą :D

Re: Aprobacja administracyjna przez Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace, 27 Mar 2017 16:13

Ten raport jest naprawdę interesujący i dałbym mu z góry plusa, gdyby nie liczne literówki i mało naukowy język. Według mnie nic więcej nie jest tu potrzebne, ale przeczytaj swój artykuł jeszcze raz i popraw wszelkie literówki i błędy typu brak spacji po dwukropku czy "zwińł" zamiast "zwiń". Wtedy z radością dam aprobację i plusa. Pozdrawiam Vorbisie!

Re: Propozycja raportu przez ZeroStriderZeroStrider, 27 Mar 2017 15:34

My bad. :P

Re: Propozycja raportu przez FidozeFidoze, 27 Mar 2017 15:29
strona 1123...następna »
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported