Konsekwencje
ocena: 0+x

Jeden incydent

O czym jest ten kanon? Kanon w głównej mierze polega na tym iż w czasie przeprowadzania jednej z prób wyleczenia agenta Zalewskiego, na wskutek utraty kontroli nad SCP-PL-139 Zalewski zakaził doktor Sosnę mieszanką SCP-PL-139 z SCP-PL-138 i wszystko się od tego zaczęło.

A jednak są jego poważne

Co musi zawierać praca aby należeć do kanonu?
Praca musi nawiązywać do wydarzeń z tego kanonu, głównie do tego, że w tym kanonie doktor Sosna jest anomalią, oraz jest ścigana przez Fundację. W zasadzie tyle wystarczy do tego aby pracę można było podłączyć pod ten kanon.

Konsekwencje

Sosna i Xenobiologia
Autor: SilnikSilnik
"Kroplówka powoli zaczęła wtłaczać płyn w żyły Zalewskiego, doktor Sosna wzięła aplikator do którego podpięła pierwszą z butelek z płynem o lekko zielonym zabarwieniu. Złapała Zalewskiego za umięśnione przedramię, poczuła jak jego rozpalona ręka drżała. Przytrzymała go mocniej jednocześnie wpijając strzykawkę w emanującą błękitną żyłę. Pomieszczenie wypełnił cichy syk, kiedy ostatnia kropelka płynu znalazła się w ciele Zalewskiego wyciągnęła igłę."

Dzień, w którym zniknęła Sosna
Autor: ZygardZygard
"Doktor Ryszard Kot zaczął kolejny dzień w Fundacji. Wejście, odbębnienie procedur bezpieczeństwa przy wejściu, pójście do pokoju wypoczynkowego aby wziąć kaw- i tu w codziennej rutynie doktora Kota wkradł się element nieprzewidziany. Aktualnie doktor Kot jeszcze w skórzanym płaszczu stał w progu pokoju wypoczynkowego w którym zostały ustawione teraz dodatkowe biurka, komputery, sprzęt który widział pierwszy raz na oczy. Oraz Fundacyjni śledczy. Jebani kurwa śledczy. Są dwa wydziały w Fundacji których doktor Kot dosyć mocno nie lubił. Wydział etyki i wydział śledczy. Kot rzucił cicho pod nosem kurwą i zaczął iść przez labirynt biurek i agentów z dokumentami aby dojść do automatu z kawą."

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported