250_logo.png

OSTRZEŻENIE: BAZA DANYCH FUNDACJI SCP JEST OBJĘTA

KLAUZULĄ TAJNOŚCI

OSOBY PRÓBUJĄCE UZYSKAĆ NIEAUTORYZOWANY DOSTĘP ZOSTANĄ ZLOKALIZOWANE I POCIĄGNIĘTE DO ODPOWIEDZIALNOŚCI


Wyróżniony raport

SCP-PL-071: "Idealna drukarka"

autorstwa Sharha


"Tym samym obiekt nie wydrukuje ładunku jądrowego, tygrysa ani kwasu siarkowego.''

Wyróżniona opowieść

KND

autorstwa Futurity


"Witam panie Ojcze! Proszę się tak nie chować – w pierwszej chwili wziąłem pana za żywy cień!"

Nowości

5 kwietnia 2017

Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy rozpoczynamy kolejną akcję o nazwie Inicjatywa Wielkanocna 2017! Tematyką są początki Fundacji. Mija 10 lat od kiedy SCP-173 zawitał w Internecie, rozpoczynając tym samym szał na SCP. My w inicjatywie cofamy się do czasów przeszłych. Opierając się na informacjach zawartych w pierwszym skipie piszemy obiekty tak, jak gdybyśmy to my tworzyli podwaliny Fundacji. Nie ma Keterów. Nie ma O5. Nie ma amnezjaków. Nie wiemy nawet czym jest Fundacja. Całkowita dowolność twórcza!

12 marca 2017

Powróciliśmy do wymogu aplikowania do naszej witryny (tym razem bez tajnego hasła, pójdziemy Wam na rękę). Wszystkich potencjalnych nowych użytkowników proszę o składanie aplikacji na dedykowanej ku temu stronie, bądź poszukanie pomocy wśród administracji bądź na Discordzie

20 luty 2017

Od dzisiaj nasza administracja powiększyła się o dwóch nowych członków! Promowani użytkownicy FuturityFuturity oraz ZeroStriderZeroStrider otrzymali pozycję PoA, co oznacza ''Pomocnicy administracji''. Może nie posiadają zbyt wielu uprawnień, lecz są traktowani jako pełnoprawni członkowie PA oraz możecie się do nich zwracać ze sprawami administracyjnymi. Naszym nowym PoA życzymy owocnej pracy!

7 luty 2017

Ostatnimi czasy ciężko pracujemy nad uporządkowaniem licencji obrazków wykorzystanych na stronie. W związku z tym, wszystkie obrazki nie posiadające poprawnej licencji zostaną usunięte a na ich miejsce zostanie znaleziony odpowiednik zgodny z licencją CC bądź ze zgodą autora. Przez to działanie wiele znanych obiektów może przez jakiś czas być pozbawione grafiki. Dodatkowo administracja przypomina o obowiązku atrybucji grafik w swoich pracach. Więcej informacji oraz dyskusja pod tym linkiem: Link.

22 styczeń 2017

Po niezbyt długim aczkolwiek pracowitym okresie z dumą ogłaszamy iż utworzyliśmy nową stronę Sandbox SCP-PL II! Nowy sandbox został utworzony ze względu na naszą utratę możliwości w opiekę nad starym poprzednikiem. W porównaniu do starej wersji, Sandbox II jest bardziej funkcjonalny, planujemy w najbliższym czasie poszerzyć go o dodatkowe pomoce pisarskie dla użytkowników. Posiada również bardziej rozbudowane zasady dla ochrony prac naszych pisarzy. Pragniemy również poinformować, iż wszystkie odnośniki na stronie Polskiej Filii zostały przeedytowane i kierują teraz na nową stronę pod tym linkiem. Odnośnik na sandboxie również kieruje pod nową domenę w przeciwieństwie do starego, który posiada link do domeny przez nas utraconej. Użytkowników prosimy o przeniesienie swoich sandboxów ze starej strony na nową. Opiekunem sandboxa jest Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace wraz z pomocą wanna-amigowanna-amigo. Miłej pracy, rodacy!


Międzynarodowa filia SCP

int.png SCP-INT — International Translation Archive

Międzynarodowa strona tłumacząca artykuły wszystkich krajów na język angielski!


Inne filie Fundacji SCP

us.png SCP-EN — SCP Foundation

Oddział centralny Fundacji SCP. Tłumaczenia dostępne tutaj.

ru.png SCP-RU — SCP Foundation (Russian Branch)

Odpowiednik rosyjski. Tłumaczenia dostępne tutaj.
Witryna rosyjska jest najstarszą witryną tłumaczeniową.

kr.png SCP-KO — SCP 재단

Nasi koledzy z Korei! Tłumaczenia dostępne tutaj.

cn.png SCP-CN — SCP基金会

Oddział w Chinach! Tłumaczenia dostępne tutaj.

fr.png SCP-FR — Fondation SCP

Francuzi! Tłumaczenia dostępne tutaj.

es.png SCP-ES — La Fundación SCP

Oddział hiszpański! Tłumaczenia dostępne tutaj.

th.png SCP-TH — สถาบัน SCP

Tajlandia! Tłumaczenia dostępne tutaj.

jp.png SCP-JA — SCP財団

Oddział japoński! Tłumaczenia dostępne: tutaj.

de.png SCP-DE — SCP Deutschland

Nasz niemiecki oddział! Tłumaczenie dostępne tutaj!

it.png SCP-IT — Fondazione SCP

Włoskie ogiery! Tłumaczenie dostępne tutaj!


The SCP Foundation Wiki Sigma-9 theme and style was designed by Aelanna,
and used under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license (CC-BY-SA).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported