Poznaj personel

Dzięki tej stronie możesz lepiej poznać osoby, które stoją za płynnym i aktywnym działaniem wiki. Nierzadko są to weterani, którzy swoim zdobytym przez lata doświadczeniem, dzielą się nim z innymi.
Poniższe opisy powinny być traktowane z dystansem.

W razie potrzeby pomocy administracji, przejdź do naszej strony kontaktowej.


Administratorzy

Dr_Blackpeace — człowiek ze Śląska, który wbrew pozorom nie zna ślōnskij gŏdki. Główny administrator SCP-PL, obecnie student energetyki. Bardziej niż angielski zna francuski, ale chodzą słuchy, że potrafi sam coś sklecić i ma to w miarę dobry sens. Jego pomysły są tak samo durne co postępowe. A więcej na autorskiej, bo nie chce mi się drugi raz rozpisywać.

Dr-Maxwell1 — nie, nie jest Żydem. Tak, ma dziwnego sandboxa. Na wiki człowiek od wszystkiego i niczego zarazem (bardziej to drugie). Od czasu do czasu udzieli krytyki skipa. Wyznaje zasadę, że najlepsze efekty osiąga się 5 minut przed deadline'm. Umie usuwać strony, więc lepiej go nie denerwować. Prywatnie student, pochodzi z północnej Wielkiej Polski (Wielkopolski).


X

Moderatorzy

Arcydziegiel — fan polskiego punkrocka i nadzorca forum krytyki. Twórca poradników i propagator ezoteryków na polskiej liście, ku zgrozie niektórych użytkowników. Dobra osoba jeśli potrzebujesz pomocy w pisaniu swojej pracy lub chcesz zacząć swoją karierę jako krytyk na naszej wiki. Minusuje wszystkie prace z ACS.

BlazingPie — CEO Gdańskiego Związku Cukiernictwa Anomalnego. Jeśli nie wie czegoś o uniwersum, to pewnie wie, gdzie szukać.


X

Pomocnicy Administracji

DashyponUWAGA!!! INFORMACJE, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W PONIŻSZYM OPISIE, ZAWIERAJĄ ZAGROŻENIA POZNAWCZE, KTÓRE MOGĄ W NEGATYWNY SPOSÓB WPŁYNĄĆ NA TWÓJ UMYSŁ LUB PSYCHIKĘ. CZYTASZ NA SWOJĄ WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
CZY CHCESZ PRZECZYTAĆ PONIŻSZY OPIS?
NIE

NeoNixa — naczelny ortograf, logistyk i klasa wojskowa. Wszystko, za co się bierze, musi być zaplanowane, uporządkowane i estetycznie wykonane. Choć ma tendencję do zwlekania z uwagi na okazjonalny brak czasu, to jednocześnie chce zrealizować swoje plany jak najszybciej. Nie zajmuje się krytyką ani pisaniem prac, jednak chętnie angażuje się w przygotowywanie m.in. nowych stron strukturalnych i pomocniczych. Z życia prywatnego zajmuje się kolonią mrówek, roślinami oraz kotem, uprawia różnego rodzaju sport i nierzadko gra w gry komputerowe. Chętnie służy pomocą, najczęściej można ją znaleźć na serwerze Discord, który prowadzi.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported