Polskie Akta postaci i osobistości

POLSKIE AKTA FUNDACJI

Polska Filia, mimo ograniczonego działania w jednym kraju, skutecznie rozszerza swoje akta o coraz to nowe osoby i postacie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Poniższy zbiór akt służy rozeznaniu się w najważniejszych postaciach związanych z misją Fundacji.


ZAWARTOŚĆ TYCH AKT JEST OGRANICZONA DLA PERSONELU POZIOMU 4 LUB WYŻSZEGO.

To lista oryginalna, tłumaczone postacie znajdziesz tutaj: Tłumaczone Akta postaci i osobistości

Dr Joanna Sosna: Biolog Fundacji pracująca w Ośrodku 49. przeżyła atak Rebelii Chaosu na transport personelu i obiektów tracąc przy tym prawą rękę, którą jej aktualnie zastępuje proteza. Po tym incydencie jest ją łatwiej wyprowadzić z równowagi. Prowadzi badania nad SCP-PL-169. Przed przeniesieniem do Ośrodka 49 pracowała w Biologicznym Ośrodku Badawczym 14.


Dr Krzysztof Rasiewicz: Jedyna osoba, która przeżyła scenariusz końca świata klasy XK w równoległym uniwersum. Specjalista w dziedzinie technologii oraz od niedawna także powiązań międzywymiarowych. Członek zespołu Głosy z Zewnątrz. Aktywnie uczestniczy w badaniach obiektów związanych z pozawymiarowością, poświęcając temu działaniu większość swojego czasu. Powoli aklimatyzuje się w nowym środowisku, jednak wysoce prawdopodobnym jest, że cierpi na wczesne stadium zespołu stresu pourazowego. Na co dzień jest osobą pogodną, aczkolwiek profesjonalizm stawia na pierwszym miejscu. Dowództwo nie do końca mu ufa, w wyższych kręgach nadal podejrzewa się, że jest zwykłym szpiegiem.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported