Przyczajone Leczenie
ocena: +23+x

Domowe sposoby są dobre na wszystko

Medycyna alternatywna. Kto nie kojarzy słynnych metod leczenia raka witaminą C albo powstrzymywania zawału przez stymulacje miejsc na ciele? A co gdyby to połączyć z anomalnością? O tym właśnie jest ten kanon. Medycyna altnormalna. Anomalne leczenie "domowymi sposobami" wbrew wszystkim wielkim koncernom medycyny anomalnej, nie dajmy zarabiać tym złodziejom, którzy specjalnie powstrzymują leczenie, aby zarabiać!

Jedną z głównych postaci w tym kanonie jest Jarosław Zimorodek - były naukowiec Fundacji, aktualnie biznesmen zarabiający na sprzedawaniu anomalnych "suplementów diety", za co prawda wysoką cenę, ale hej! Nie dajesz za to zarobić wielkim złym koncernom!

Łącznie z nieuleczalnymi chorobami

Co musi mieć artykuł z tego kanonu? Musi być "suplementem diety", magicznym środkiem na chorobę z banalnie prostych sposobów. Ogólnie proste, "magiczne" i "domowe" bądź "babcine" sposoby badań i samego leczenia. Leczenie raka sokiem z buraka? Spoko! Leczenie autyzmu witaminą D3? Spoko! Pamiętaj jednak, to nie medycyna alternatywna. To medycyna altnormalna. Każdy z tych suplementów diety musi mieć anomalne wady, bądź zalety. Musi posiadać w sobie ten element anomalności który wyróżnia go od witaminy C wielkich złych koncernów.

Jednak ten sposób leczenia ma swoje wady

Lista prac z kanonu:

O początkach medycyny altnormalnej
autor: PlatnickiPlatnicki

"Młodzi ludzie w naszym kraju cierpią, i bogacą się na tym międzynarodowe firmy. My chcieliśmy tego zapobiec. Tak doszliśmy do stanu dzisiejszego. Dalej jesteśmy dość skromną organizacją, ale wiele ludzi w Polsce zgadza się ze mną i kupuje moje produkty. Jeżdżę na targi nauki anomalnej, chociaż nie jestem tak mile widziany, i właśnie tam widzę własnymi oczami że ludzie chcą zmian tak jak ja."

Przemęczenie
autor: WhiterPLWhiterPL

"Wtedy mnie podkusiło. Nazywali to "naturalną odnową biologiczną", nie mogłem znaleźć opinii w Internecie, ale pomyślałem, że to nic nie zaszkodzi. Miejsce wydawało się dosyć porządne, kiedy przyszedłem na umówiony zabieg, ale o tym już mówiłem. Dranie kazali mi podpisywać jeszcze jakieś druczki przed. Najgorsze, że te ich gówniane czary działały, czułem się znów młody."

Potrzebujesz trochę Sosnowego Ziela?
autor: SilnikSilnik

— Czy chce Pani dodać coś, co powinno być uwzględnione przed udzieleniem werdyktu?
— Tak.
— W takim razie proszę się nie krępować.
— Otóż chciałabym zacząć od tego, iż według ogólnie przyjętego paradygmatu naruszyłam zasady odnośnie "środków psychoaktywnych", tak nie uważam tego co podawałam OMZ-17 za narkotyki. To tak jakbym przynosiła z domu i podawała im oregano.
Jeden z ludzi w garniturach uderza w pudełko stojące na stole:
— Pani doktor! Tutaj jest ponad kilogram marihuany!

SCP-PL-160 — Spalacz tłuszczu
autor: Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace

''Masz już dość swojej wagi? Ludzie wytykają Cię palcami, dzieci porównują do piłki plażowej? Najprostsze czynności już takie nie są?

Czy próbowałeś innych diet, ale żadna z nich nie daje zadowalającego rezultatu? Sport zdrowym niepotrzebny, a chorym niezalecany? Sałata jest dla królików? Oto preparat stworzony specjalnie dla Ciebie!''

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported