SCP-638
ocena: +2+x
SCP-638-2.jpg

Zdjęcie SCP-638 wykonane podczas wstępnego zabezpieczenia.

Identyfikator podmiotu: SCP-638

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-638 ma pozostać zamknięty w Ośrodku 33 przez cały czas. Żeński personel nie może w żaden sposób wchodzić w interakcje z SCP-638 ani podchodzić bliżej niż na trzydzieści (30) metrów do przechowalni. Cela SCP-638 ma dziesięć (10) metrów na piętnaście (15) metrów. Trwające próby warunkowania czynnika SCP-638 zawierają nagrody i kary poprzez meble pomieszczenia. SCP-638 odpowiedział dobrze na to kondycjonowanie, pomimo incydentu, podczas którego SCP-638 prawdopodobnie odkrył naturę kondycjonowania i wpadł w szał. Każdy z tych przedmiotów może zostać usunięty w konsekwencji złego zachowania SCP-638. Cela SCP-638 aktualnie zawiera:

Dwadzieścia (20) cali ziemi rozsypanej na betonowej podłodze, pokrytej trawą.
Trzy (3) doniczkowe Oliwki europejskie (Olea europaea).
Jedna (1) krata Bluszczu pospolitego (Hedera helix).
Botaniczne lampy grzewcze i automatyczny system zraszaczy do utrzymania trawy i innych roślin.

SCP-638 ma specjalne wymogi dietowe. SCP-638 jest niechętny lub nie jest w stanie przetrawić żadnego przegotowanego jedzenia. Testy wykazały, że surowe mięso, z dowolnego ssaka, jest w stanie utrzymać SCP-638. SCP-638 stale domaga się wina, chociaż zostało ograniczone jako specjalna nagroda.

Opis: SCP-638 wygląda na człowieka płci męskiej o szczupłej budowie, bez jakichkolwiek włosów i z ekstremalnie dużą ilością blizn. SCP-638 jest prawie całkowicie pokryty oparzeniami będącymi rezultatem [USUNIĘTO]. Podczas gdy SCP-638 wykazał regenerację w anormalnym tempie, bezpośrednio proporcjonalną do konsumpcji surowego mięsa i wina przez SCP-638, to blizny i włosy nie są w stanie odrosnąć. SCP-638 zdaje się rozumieć Angielski i reaguje na komendy, ale jest niezdolny lub niechętny do odpowiedzi. SCP-638 wykazał wydawanie żądań, ale składają się one z jednego lub dwóch zdań w Boeciańskiej gwarze Eolskiego dialektu Starożytnej Grecji. Jak dotąd SCP-638 zażądał wina, bluszczu, drzew oliwkowych, trawy do podłogi, wolności, kobiet, żywych zwierząt, bębna, fletu i widoku na niebo. Początkowo SCP-638 stawał się agresywny, kiedy nie zaspokajano jego żądań, demonstrując wielką siłę i prędkość w krótkich odstępach czasu. SCP-638 jest odpowiedzialny za śmierć kilku członków personelu ochrony i naukowców, wliczając w to Dr. ██████████. Będąc całkowicie rozwścieczony SCP-638 był w stanie wyginać stal uderzeniami, z łatwością podnieść i rzucić człowiekiem i przełamywać zabezpieczenia. Podczas rozjuszenia, SCP-638 zademonstrował także umiejętność krzyczenia z wielką głośnością i siłą, krusząc szkło i ogłuszając personel. Owe krzyki różnią się intensywnością, najsilniejszy wyrwał stalowe drzwi z zawiasów. Analiza dźwiękowa głosu i krzyków SCP-638 wykazała podobieństwo w częstotliwości z odgłosami kilku dzikich zwierząt, wliczając w to samce lwów i niedźwiedzi, a także pewne podobieństwo do ptaków. Te wybuchy zawsze prowadzą do okresów letargu, jeśli głód i pragnienie podmiotu nie zostają zaspokojone, więc głodówka jest skutecznie używana jako kontrola behawioralna, gdy przymus nie skutkuje.

SCP-638 zademonstrował silny wpływ psychiczny lub empatyczny na kobiety znajdujące się dwadzieścia (20) metrów od niego. Każda kobieta znajdująca się w tym obszarze będzie zmuszona przebywać w obecności SCP-638, po czym straci wszelkie pohamowania. Manifestuje się to inaczej w zależności od podmiotu, na podstawie ich osobowości i historii. Wspólną cechą jest tendencja podmiotów do tańca i skakania i krzyczenia w dziki sposób. Jeżeli im się pozwoli, podmioty będą tańczyć, dopóki nie upadną z wyczerpania i nie będą już w stanie fizycznie kontynuować. Próby usunięcia żeńskich podmiotów z obecności SCP-638 poskutkowały gwałtowną reakcją zarówno ze strony SCP-638 jak i wystawionych podmiotów. Kiedy podmiot zostanie z sukcesem usunięty z zasięgu SCP-638, będzie on wykazywał pełną pamieć o swoich poczynaniach, a jeśli zrobili coś do czego normalnie by się nie posunęli, często czują intensywny wstyd i nie chcą już się więcej zbliżyć do SCP-638. SCP-638 przy kilku okazjach użył wystawionych podmiotów, aby uciec. Wystawione podmioty demonstrują większą siłę i zręczność fizyczna niż normalnie, a sekcja zwłok wykazała podwyższony poziom adrenaliny, a także nieznaną substancję chemiczną, składającą się z [USUNIĘTO]. SCP-638 zdaje się kontrolować poczynania podmiotów poprzez rodzaj mentalnych sugestii, jako iż żadne komunikacje werbalne nie zachodzą. Badania nad możliwą telepatią są w trakcie.

SCP-638 został odkryty ledwo żywy w pozostałościach spalonej górskiej osady w [USUNIĘTO]. Mimo iż żadni inni ocalali nie zostali znalezieni, pozostałości piętnastu (15) (prawdopodobnie) ludzkich kobiet zostały odkryte w ruinach. Za mała ilość pozostałości przetrwała [USUNIĘTO] aby wykonać pełną autopsję, jednak pozostałe szczątki nie wykazywały żadnych nieprawidłowości. SCP-638 nie wskazywał na to, by było w jego obecności jeszcze inne podmioty jego pokroju podczas pożaru, ale nie jest to wykluczone. Przesłuchanie w połączeniu z ekstremalną głodówką wykazało, że istnieją inni tacy jak obiekt, choć nie tworzą oni społeczności poza grupkami zafascynowanych kobiet. Jak dotąd obiekt nie wyjawił lokalizacji żadnych innych takich jak on, ale przesłuchanie jest w trakcie.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported