SCP-SEJF-J
ocena: -7+x
The%20Safe%20safe.jpg

SCP-SEJF-J

Identyfikator podmiotu: SCP-SEJF-J

Klasa podmiotu: Bezpieczne, Euclid i Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Niebezpieczeństwa i trudności bezpiecznych i niebezpiecznych aspektów SCP-SEJF-J wciąż są determinowane. Prosimy o jak najbezpieczniejsze zachowanie podczas operowania SCP-SEJF-J-A (Część Bezpieczna SCP-SEJF-J), SCP-SEJF-J-B (Część Euclid SCP-SEJF-J) oraz SCP-SEJF-J-C (Część Keter SCP-SEJF-J).

Opis SCP-SEJF-J jest zestawem 3 sejfów (wszystkie sejfy marki █████ ████ ), które są wizualnie identyczne do siebie. SCP-SEJF-J-A jest to sejf Bezpieczny, SCP-SEJF-J-B jest to sejf Euclid, a SCP-SEJF-J-C jest to sejf Keter. Bezpieczeństwo każdego sejfu jest zasugerowane przez klasę podmiotu (Bezpieczny czy nie Bezpieczny), praktyczne bezpieczeństwo każdego sejfu jest opisane poniżej.

Bezpieczny sejf jest bezpieczny do testowania i nie wymaga szczegółowego przechowywania. Sejf Euclid jest bezpieczny tak długo, jak nie jest w pobliżu sejfu Keter, w którym to przypadku jedynie Bezpieczny sejf może przywrócić sejf Euclid z powrotem do bezpieczeństwa. Sejf Keter nigdy nie jest bezpieczny - w toku procedury przechowawczej wliczona jest próba utrzymania tego sejfu bezpiecznego niczym Bezpieczny sejf, ale sejf Keter nigdy nie będzie tak bezpieczny jak Bezpieczny sejf lub sejf Euclid.

Pracownicy przypisani do sejfów SCP-SEJF-J to Dr Bezpieczny, Dr Euclid oraz Dr Keter. Dr Bezpieczny jest odpowiedzialny za Bezpieczny sejf, Dr Euclid jest odpowiedzialny za sejf Euclid, a Dr Keter pomaga z Bezpiecznym sejfem i sejfem Euclid. Sejf Keter jest nadzorowany przez wszystkich trzech doktorów i wymaga to wspólnych wysiłków Dr. Bezpiecznego, Dr. Euclid i Dr Keter by zapewnić, że sejf Keter jest tak bezpieczny jak Bezpieczny sejf Dr. Bezpiecznego i sejf Euclid Dr. Euclida.

Ostatnio odkryto, że emisje mikrofali w skali makro do przestrzeni Euclidalnej przez sejf Keter może podgrzewać i odmrażać jedzenie, picie i inne grupy przedmiotów, które mogłyby być uważane za posiłek. Posiłki odmrożone przez umiejętność sejfu Keter do odmrażania posiłków przeznaczonych dla SCP-SEJF-J-D i mogą być używane do utrzymania sejfu Keter bezpiecznym (dawanie odmrożonego posiłku obiektowi klasy Thaumiel). Odmrożone posiłki Thaumiel są bezpieczne do użycia na Bezpiecznym sejfie Dr. Bezpiecznego, sejfu Euclid Dr. Euclida oraz niebezpiecznym sejfie Keter Dr. Bezpiecznego, Euclida i Ketera. Bezpieczeństwo emisji mikrofali skali makro intruzje Euclidesowe sejfu Keter Doktorów i bezpieczeństwo posiłków Thaumiel odmrożonych przez jego umiejętność do odmrażania posiłków zostały potwierdzone jako będące bezpiecznym (ale nie Bezpiecznym) przez Dr. Bezpiecznego, Dr. Euclida i Dr. Ketera.

Można śmiało rzec, że gdy wszystkie komponenty SCP-SEJF-J są nie przechowywane (Bezpieczny sejf Dr. Bezpiecznego, sejf Euclid Dr. Euclida, sejf Keter Dr. Bezpiecznego, Euclid i Keter oraz odmrożone posiłki sejfu Thaumiel spowodowane przez emisje mikrofali skali makro w przestrzeń euclidalną przez niebezpieczny sejf Keter Dr. Bezpiecznego, Euclida i Ketera (ale nie Bezpieczny)), cała jednostka SCP-SEJF-J jest uznana jako Bezpieczna.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported