Duża Lista Częstych Skipowych Frazesów
ocena: +5+x

Mamy już dość:

1. Rzeczy Które Walczą Za Dobro, Ziomków Którzy Walczą Za Dobro, cholera, wszystkiego związanego z Walką Za Dobro.

2. Zaginaczy Rzeczywistości, ziomeczków zmieniających świat siłom muzgu.

3. Rzeczy, które każą nam coś robić, bo się wkurzą a tego nie chcemy.

4. Rzeczy, które robią inne dziwne rzeczy. To oznacza Rzeczy robiące skipy i Rzeczy które po włożeniu czegoś dają to ulepszone.

5. Rzeczy, które widziałeś w TV/ filmie/ anime/ książce/ piosence.

6. Rzeczy, które rozjebią ci mózg/sprawią że oszalejesz bez wyraźnego powodu.

7. Rzeczy, które wykorzystują nadmiar środków/przesadzone zasoby takich jak atomówki czy klasa D.
* A, i przy okazji, niewidomi strażnicy SĄ nadmiernymi środkami.

8. Rzeczy, które zbyt intensywnie odnoszą się do innych skipów. To oznacza rzeczy, które są lepsze od innych obiektów.

9. Rzeczy, są naprawdę fajnymi ludźmi których wszyscy lubią.

10. Rzeczy, KTÓRE1 są po prostu chujowe/kurewsko żałosne.

11. Rzeczy, które są OTT (Over The Top), czyli robią to co powinny i robią to nadzwyczaj dobrze np. Kozik przecinający wymiary, sprzęt audio wywołujący u słuchacza szaleństwo instant itd. itp.

12. Rzeczy, które są tak stare i złe, że cała ludzkość nie może ich pojąć, bla bla bla, masz tylko tyle.

13. Wszystkiego, co kuliste. Lub sześcienne. Serio, do ciężkiej kurwy, weźcie se jakiś obiekt, a nie kształt.

14. Rzeczy, które prowadzą do jakiś ogromnych, bezsensownych wymiarów gdzie tracimy niezliczone rzesze klasy D wysyłając ich tam właściwie to bez powodu.

15. Rzeźb, które ruszają się jak na nie patrzysz. Mamy już jedną i jest lepsza niż to, co możesz napisać.

16. Rzeczy z PSZYSZŁOŹCI! Mamy stamtąd całe miasto.

17. Rzeczy, które mówią coś losowego co tak na prawdę jest tajemniczym wyciekiem.

18. Rzeczy, które są niezniszczalne po to, by być niezniszczalne. Mamy Zabezpieczać, PRZECHOWYWAĆ, Chronić, Nie Zniszczyć Zniszczyć Zniszczyć. W dzisiejszych czasach nie niszczymy rzeczy tylko po to, by je zniszczyć.

19. Rzeczy, które wywołały TSUNAMI OCEANU INDYJSKIEGO. Serio, myślę że Fundacja wywołała je jakieś 10 miliardów razy. I dodatkowo przestańcie robić globusy i mapy które zmieniają świat, gdy na nich coś zmienisz. To się robi nudne.

20. Kotów i Psów. Serio, mamy już za dużo psowatych i kotowatych, zróbmy coś innego! Fretki, homary, kalmary, dziobaki, piżmaki, bobry, smoki z komodo, istnieje masa zwierząt, nie tylko psy i koty!

21. Zabawnych dodatków o jakiś błazenadach, jakie odwalił personel i jaka straszliwa kara ich spotka, jeśli znowu spróbują. Próbujemy unikać rzeczy tego typu.

22. ŁOKIEN DO INNEKO ŚFIATA! Serio, mamy już cztery i wszystkie to jedno i to samo. Spróbuj czegoś mniej czerstwego/przestarzałego.

23. Strasznych lalek. Bez komentarza.


Jeżeli robisz z powyższych obiekt SCP, pamiętaj że mamy PONAD 9000 tych rzeczy i twoja próba zostanie dokładnie przebadana i wyśmiana. Lepiej, żeby twój artykuł robił magiczną sztuczkę i robił czytelnikowi laskę by uniknąć WYWALENIA.

Tłumaczenie: Możesz użyć tych pomysłów, lecz pamiętaj że dodajesz je do niezłej sterty, przejdą one surową kontrolę, i muszą być naprawdę wybitne, by wywołać wrażenie.


Dopisek Dr Gearsa: Zaczynając z tą rozpiską pamiętaj, że to nie jest lista "TEGO NIGDY WIĘCEJ", bardziej zbiór rzeczy, których mamy już za dużo. Możesz spróbować zrobić Rzecz, Która Pozwoli Ci Walczyć Za Dobro, lecz pamiętaj że musi być NAPRAWDĘ świetna by wystąpić przed szereg i uniknąć usunięcia. Jeżeli podejmiesz próbę zrobienia czegoś, co pasuje do jednego z powyższych, bądź przygotowany na szybki spadek oceny i usunięcie.

Z drugiej strony, jeżeli uda ci się przekuć jeden z tych frazesów w coś naprawdę oryginalnego i dobrego - gratulacje. Jednakże taka sytuacja bardzo często jest wyjątkiem, nie regułą. W większości przypadków oryginalność jest twoją największą szansą na stworzenie czegoś wybitnego.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported